O mně

     Jmenuji se Jan Homola a jsem realitní makléř. Specializuji se na prodej nemovitosti na Opavsku, kde od narození bydlím, ale realizoval jsem obchody na území celého Moravskoslezského kraje.

     V realitách pracuji již 10 let a za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti, prodal asi  150 nemovitostí a pomohl jsem stejnému počtu prodávajících, tak i kupujících klientů. A klienti, kterým jsem pomohl radou? Ty nespočítám. V minulosti jsem pracoval pro větší kanceláře, ale v roce 2014 jsme, spolu s kolegyní, otevřeli svojí kancelář v Opavě. Našim záměrem je pracovat tak, aby se klienti přestali makléřů obávat a neměli strach zavolat si o radu. A podle počtu prodejů a počtu doporučení, se nám to daří.

     Se svojí rodinou bydlím v Kobeřicích, krásné vesnici v okrese Opava. S manželkou máme dvě dospělé děti a zatím dvě vnoučata.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

           Ve volném čase se věnuji rodině, činnostem na zahradě a okolo domu. Najdu si čas i na sportovní aktivity, rád hraji tenis, lyžuji, chodíme na procházky po okolí, mám rád i fotbal, ale to už jen jako divák. Mám rád hudbu, hlavně "bigbít". Dříve jsem aktivně hrál na kytaru a bicí. Nyní už jen chodím na koncerty, které mě nabíjejí energií, potřebnou pro další práci. Spolu s manželkou rádi cestujeme po Česku, Slovensku i po Evropě.

 

    

____________________________________________________________________________________

              Potřebujete pomoc nebo radu při prodeji své nemovitosti?

Vyplňte kontaktní formulář a já Vám co nejrychleji zavolám.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jan Homola – Vaše reality v rukách zkušeného makléře


   

          můj mobil: 603 165 982

        můj email: homola@homolajan.cz

        můj web: www.homolajan.cz

 

 

Tisknout stránku

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Sociální sítě

      © 2017 - Jan Homola - specialista na prodej nemovitostí
Digitální obchodník
Zpět nahoru